یخچال فریزر

وبلاگ

یخچال فریزر

یخچال فریزر

 1396/12/17

fast freezing

قابلیت انجماد سریع در یخچال فریزرها
شنیدین که میگن مواد غذایی خاصیتشون رو توی فریزر از دست میدن؟ درواقع درستش اینه که بگیم هر چقدر سرعت انجماد مواد بالاتر باشه، خواص اونها بهتر حفظ میشه.
در حالت عادی فریزرها با توان مشخص و سرمای مشخصی کار میکنند اما اگه فریزر شما قابلیت "انجماد سریع" داشته باشه، وقتی گوشت و مرغ و سبزیجات تازه میخرین و میخواین تو فریزر بذارین کافیه یک دکمه رو بزنید تا مواد غذایی با سرعت بالاتری منجمد بشن و خواصشون رو کمتر از دست بدن.
یخچال فریزرهای مایدیا با داشتن موتورهای اینورتر دی سی در حالت انجماد سریع 20% قابلیت سرمایش بالاتری دارن که ضمن ایجاد سرمایش یکنواخت و کمک موثر در حفظ خواص مواد غذایی، در مصرف انرژی هم صرفه جویی میکنن.
 

holiday mode

حالت مسافرت
وقتی میریم مسافرت همه وسایل رو از برق میکشیم و خاموش میکنیم جز یخچال فریزر. اگه قبل از سفر یخچال فریزر مایدیا رو روی حالت مسافرت " holiday mode " بگذارید در مدتی که خونه نیستین مصرف انرژی به حداقل میرسه در حالی که کیفیت نگهداری از مواد غذایی ثابته.


 

Super Cool

کلید Super Cool در یخچال فریزر 4 درب مایدیا . وقتهایی که نیاز به خنک کردن سریع محیط یخچال دارین، مثل وقتی که قراره براتون مهمون بیاد و میخواین نوشیدنی ها رو بذارین که زود خنک بشن، میتونین از این کلید استفاده کنین تا در سریعترین زمان محتویات یخچال خنک بشن